
You’re in!
Binnen een paar minuten ontvang je de inloggegevens in je inbox (check ook je spam). En scroll even naar beneden voor wat leuks!

terwijl jij wacht op de inloggegevens…
Laat mij vast weten dat je meedoet via instagram!
Sla de afbeelding op, deel hem in je instastories én vergeet @studiocremers niet te taggen. Dan zie ik gelijk wie er allemaal meedoen 😍
Al ruim 5000 mensen volgden mijn creatieve cursussen!
Wie is Marion Cremers?
Ik ben fulltime self-taught illustrator. Een aantal jaren terug ontdekte ik – per ongeluk – de wondere wereld van het waterverven.
Creëren én kennis delen maakt mij intens gelukkig. Concurrentie bestaat in mijn ogen niet. Ik laat met liefde zien hoe gemakkelijk je creatief kunt zijn. Als ik het kan, kan jij het ook! In 2019 liet ik meer dan 100 vrouwen dat inzien met mijn real-life-Waterverf Workshops. En sinds 2020 hebben al meer dan 5000 mensen mijn online cursussen gevolgd!
Ik ben niet van de moeilijke termen en ingewikkelde materie. Ik breng mijn kennis graag duidelijk en simpel over, zodat íedereen aan de slag kan mijn zijn/haar creativiteit!
Met liefde leer ik jou wat ik weet, zodat jij een leuke nieuwe hobby kunt starten, lekker kunt ontspannen en creatief kunt zijn!


Wat een gezelligheid hier 🙂 Thanks! Stiefdochter van 13 is heel blij met de cursus!
“Het motto van Marion: ‘Iedereen kan waterverven’ kwam helemaal tot zijn recht. Nu naar de winkel voor een goede basisset. Zon en een drankje en schilderen maar!”
“Ahh ja zo leuk Marion! Ik heb zoveel plezier gehad met het doen van je cursus. Ik ga je online cursus morgen ook ff delen <3 En echt wauw voor hoe goed je bezig bent, ik volg je reis met heel veel plezier!
Volg me op deze socials
Belangrijke links
Mijn Account
Privacyverklaring
Disclaimer